021-22711116 info@royaieabi.com

فرانسه

فرانسه

مشخصات برنامه آموزشی

  • نام فعالیت: فرانسه
  • روزهای برگزاری: یکشنبه ها
  • نوع دوره: عمومی
  • گروه سنی: از 3 سال

کودکان از 6 ماهگی کم کم شروع به گفتن کلمات زبان مادری خود می کنند و با هر کلمه والدین خود را ذوق زده می کنند. والدینی که کودکان خود را از سنین پایین در کلاس های زبان دوم شرکت می دهند شرایط یادگیری هر چه سریع تر و بهتری را برای فرزندان خود فراهم می کنند. چون در سنین پایین قبل از 10 سالگی کودکان خیلی راحت تر می توانند زبان دوم را یاد بگیرند.

زبان فرانسه جزء زبان های دومی است که با استفاده از نرم افزارهای کمک آموزشی، شعر، فیلم، عکس، قصه، آهنگ، بازی های حرکتی و سرگرمی های فکری به شیوه های خلاق در محیطی شاد آموزش داده می شود. مهد کودک در کنار آموزش زبان فرانسوی به موضوعات فرهنگی فرانسه از جمله جشن ها، داستان ها، آشپزی، آشنایی با غذاها و آداب و رسوم فرانسوی می پردازد.

مدرس زبان فرانسه مهد کودک رویای آبی دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان فرانسه، مدرک دوره های تربیت مدرس در قسمت فرهنگی سفارت فرانسه، گذراندن دوره هاى تكميلى زبان در موسسه ى اليانس فرانسه در شهر هاى بردو و تولوز می باشد.

کودکان با آموزش های اصولی در مهدکودک توانسته اند با كسب نمره 100 و 99 در آزمون DELF Prim و همچنین نتایج عالی در كنكور فرانكوفونى ٢٠١٩ باعث افتخار شوند.